Kontakta oss

Vill ni, genom samverkan med din lokala butik och Invision, synas på våra varuavskiljare? Eller vill du som butik få kostnadsfria varuavskiljare eller kundkorgar med eget budskap levererade till er butik? Vi tillhandahåller också ”nästa-kassa-tack” skyltar samt kundkorgar om så önskas! Vi hjälper mer än gärna till att svara på frågor och ni är varmt välkomna att kontakta oss på både telefon och mail.

Invision Media Group
Kyrkogatan 15
411 15 Göteborg
Telefon: 031-348 04 00
E-post: info@invision.nu

Försäljning

Vakant
Försäljning
Distrikt: 1, 3
Område: Norra Sverige
info@invision.nu
031-348 04 00

Johan Ankarswed
Försäljning
Distrikt: 4
Område: Västmanland,
Uppland, Stockholm, Södermanland
johan.ankarswed@invision.nu
070-620 12 99

Robert Leben
Försäljning
Distrikt: 5
Område: Värmland, Närke,
Dalsland, Dalarna
robert.leben@invision.nu
070-658 43 56

Marcus Perfjell
Försäljning
Distrikt: 8
Område: Västra Götaland,
Göteborg, Bohuslän
Halland, Östergötland
marcus.perfjell@invision.nu
070-956 95 27

Janne Tolonen
Försäljning
Distrikt: 9
Område: Skåne,
Blekinge, Småland
janne.tolonen@invision.nu
070-990 90 81

Göran Haglund
Försäljning
Distrikt: 4
Område: Västmanland,
Uppland, Stockholm
goran.haglund@invision.nu
073-354 86 99

Joseph Hammam
Försäljning
Distrikt: 8
Område: Västra Götaland,
Göteborg, Bohuslän
Halland, Östergötland
joseph.hammam@invision.nu
070-965 01 20

Övrig verksamhet

Mattias Asserståhl
VD
mattias.asserstahl@invision.nu
031-348 04 00

Peter Lindén
Administrativ chef
peter.linden@invision.nu
031-348 04 00

Håkan Hansson
Försäljningschef
hakan.hansson@invision.nu
031-348 04 00

Kjell Högvik Hansson
Produktion
kjell.hansson@invision.nu
031-348 04 00